Різниця сторін прямокутника дорівнює 20 см. а його периметр 80 см. Знайдіть сторони прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Брейлян Вова.

Ответ:

Нехай сторона АВ=х (см), тоді ВС=х+20 (см). Формула, за якою шукають периметр прямокутника 2( АВ+ВС). Складемо рівняння:

2(х+х+20)=80

2(2х+20)=80

2х+20=40

2х=20

х=10

Отже, АВ=х=10(см), а ВС=х+20=10+20=30(см).

Відповідь: АВ=10см, ВС=30см.