Розв'яжіть трикутник за даною стороною і прилеглими кутами:а = 32, B = 36°, Y=42°​


Ответы на вопрос

Отвечает Ыбын Акжунис.

Ответ:

AB=21.9 cм

Объяснение:

СД⊥АВ; СД=32*sin36°=18.8 cм

∠DCB=90-36=54°

AD=CD*tg(54-42)=4 cм

AB=BD-AD=32*sin54°-4=25.9 -4=21.9 cм

AC=CD/cos12°=18.8/cos12°=19.2 cм