Допоможіть будь ласка , Срочно! 1. Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 8 см, ще одна

сторона - 7 см. Яка довжина третьої сторони?2. Периметр рівностороннього трикутника АВС дорівнює 15 см. Знайдіть довжину сторони ВС цього трикутника.3. Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника , основа якого дорівнює 10 см, а бічна сторона на 4 см більша за основу.4. Периметр рівнобедреного трикутника АМN з основою MN дорівнює 18 дм. Знайдіть довжину основи МN, якщо АМ = 7 дм.5. Знайдіть бічну сторону рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 17 см, а основа - 5 см 6. Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 35 дм , а основа вдвічі менша від бічної сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Погасий Артем.

Ответ:

1). 7 cм

2) 15/3=5 см

3) 10+2(10+4)=38 см

4) 18-2*7=4 дм

5) (17-5)/2=6 см

6) 2а+0,5а=35

а=35/2,5=14 дм бічна сторона

основа 7 дм

Объяснение: