Тіло масою 2 кг перемістилось по горизонтальній поверхні на відстань 4 м. Вкажіть, чому

дорівнює робота сили тертя (в СІ ), якщо коефіцієнт тертя 0,2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Полуянова Настя.

Ответ:

Объяснение:

1)

Сила трения:

Fтр = μ·m·g = 0,2·2·10 = 4 Н

2)

Работа силы трения:

A = Fтр·S = 4·4 = 16 Дж