Пружина динамометра під дією сили 2Н видовжилась на 2,5мм. Чому дорівнюе вага вантажу, під дією

якого ця пружина видовжиться на 8 мм? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Лисеев Стас.

дано:

F1 = 2H

Δx1 = 2.5мм

Δx2 = 8мм

знайти:

P-?

Рішення:

F = k * Δx

F = m * g

m = F / g

k = F1 / Δx1 = 2 / 2.5 = 0.8Н / мм

F = 0.8 * 8 = 6.4Н

m = 6.4 / 10 = 0.64кг

Відповідь: 0.64кг