під дією вантажу 2 кг пружина видовжилась на 4 см. Визначити силу, під дією якої ця пружина

видовжиться на 3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Маша.
Mg = k∆x;
k = mg/∆x = 2*9,8/0,04 = 490 Н/м.
F = k∆x' = 490*0,03 = 14,7 H.