Під дією вантажу що діє на пружину із силою 300 H пружина динамометра видовжилась на 0.4 см.

Визнач видовження пружини цього ж динамометра під дією вантажу в 600 H. (Відповідь округлий до десятих) Даю 20 балов Срочнооооооооооооо

Ответы на вопрос

Отвечает Ставинская Дарья.

Ответ: x2=0.8cm

Объяснение:

Дано:

F1=300H                    1) k=F1/x1=300H/0.004m=75000H/m

x1=0.4cm=0.004m    2) x2=F2/k=600H/75000H/m=0.008m=0.8cm

F2=600H

x2 - ?