Першу половину шляху автомобіль проїхав зі швидкістю 120км год другу зі швидкістю 40 ким год . яка

середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Свирин Юра.

Ответ:

120+40=160(км/год) спільна швидкість за весь шлях

160:2=80(км/год) середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху

Відповідь:80 км/год

Отвечает Мирошниченко Саша.

Ответ:

1) 120+40=160

2) 160:2=80