Автомобіль рухається прямолінійно зміна його шляху описується рівнянням l=15-3t Знайти:

-Початкову швидкість автомобіля -Координату автомобіля через 3 секунди після початку руху -Прискорення, з яким рухається автомобіль -Вид руху автомобіля З поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Базаркина Анастасия.
Уравнение движения x(t)=xo+vt x(t)=15-3t xo=15 м - начальная координата. v=-3 м/с - скорость. Движение равномерное с постоянной скоростью. Ускорение = 0. Координата через 3 секунды: x(3)=15-3*3=6 м. Тело двигалось из точки с координатой 15 м против оси координаты со скоростью 3 м/с, поэтому через 3 с оказалось в точке с координатой 6 м. Ответ: -3 м/с; 6 м; 0; равномерное. Скорость - 3 м/с или 3 м/с против оси координат - одно и тоже.