Із точки В до площини проведено перпендикуляр ВD і похилу ВС. Обчисліть довжину похилої, якщо її

проекція =24 см , а довжина перпендикуляра 10 см

Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Карина.

Решение:
∆BDC- прямоугольный треугольник
По теореме Пифагора
ВС=√(ВD²+DC²)=√(10²+24²)=√(100+576)=

=√676=26см.
Ответ: 26см