З точки А, яка не належить площині, до площини α проведено перпендикуляр АС та похилу АВ . Знайти

відстань до площини α, якщо довжина похилої 26см, а проекція похилої до площини дорівнює 24 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Разумовская Наташа.

Ответ:

АС=7см

Объяснение:

AB=26см

ВС=24см

АС=?

∆АВС- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

АС=√(АВ²-ВС²)=√(26²-24²)=√(625-576)=

=√49=7см