коло, вписане в трикутник АВС. Коло дотикається до його сторін АС, ВС, АВ у точках M, К, Е

відповідно. АВ = 26 см, ВС = 16 см, ВК = 6 см. Знайдіть сторону АС.

Ответы на вопрос

Отвечает Кошарная Арина.

Ответ:

АС=30см

Объяснение:

СК=ВС-ВК=16-6=10см. СM=СK=10см-дотичнi проведенi з однiеi точки до кола рiвнi.Аналогiчно ВК=ВЕ=6см.АЕ=АВ-ВЕ=26-6=20см.АМ=АЕ=20см- дотичнi проведенi з однiеi точки до кола рiвнi. AC=AM+MC=20+10=30см