автомобіль рухається прямолінійно, зміна його шляху описується рівнянням l= 3t+t2. оберіть всі

відповіді а) модуль швидкості автомобіля змінюється за виразом v=3+t б) модуль швидкості автомобіля змінюється за виразом v=3+3t в)через 4 секунди руху швидкість автомобіля дорівнюватиме 130 м г) за 10 секунд автомобіль подолає шлях 130 м д) автомобіль рухається рівносповільнено

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Марина.
Правильный ответ только г).  модуль швидкості автомобіля змінюється за виразом v=3+2t.г) l=3*10+10*10=130 м