а) На однiй полиці стоїть 15 книжок, а на другій - на 3 книжки більше. Скільки книжок стоїть на

обох полицях разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Веремеенко Ксения.

Ответ:

1)15+3=18(кн) - книг на 2 полиці

2)15+18=33(кн)

В.:книг на обох полицях 33