1) розв'язати рівняння а) 7х+56=0 б)8(х-2)-3х=4 2)у двох групах 36 дітей. Скільки дітей у кожній

групі, якщо у першій групі дітей у 2 рази більше, ніж у другій 3) вірьовку довжиною 59,4 м розрізали на 2 частини так, що одна з них на 14,8 м довша, ніж друга. Знайти довжину кожної частини 4) на першій полиці було в 2 рази більше, ніж на другій. Після того, як із першої полиці взяли 17 книжок, а на другу поставили 13 книжок, на обох полицях стало книжок порівну. Скільки книжок було на кожній полиці? Помогите, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Плужников Витя.

№ 1.

а) 7х + 56 = 0                        б) 8(х - 2) - 3х = 4

7х = -56                                  8х - 16 - 3х = 4

х = -56 : 7                               8х - 3х = 4 + 16

х = -8                                      5х = 20

                                              х = 20 : 5

                                              х = 4

№ 2.

Пусть х детей во второй группе, тогда 2х детей в первой группе. Всего 36 детей. Уравнение:

х + 2х = 36

3х = 36

х = 36 : 3

х = 12 (дет.) - во второй группе

2х = 2 · 12 = 24 (дет.) - в первой группе

Вiдповiдь: 24 дитини в першій групі і 12 у другій.

№ 3.

Пусть х м - длина одной части, тогда (х + 14,8) м - длина другой части. Длина верёвки 59,4 м. Уравнение:

х + х + 14,8 = 59,4

2х = 59,4 - 14,8

2х = 44,6

х = 44,6 : 2

х = 22,3 (м) - длина одной части

22,3 + 14,8 = 37,1 (м) - длина другой части

Вiдповiдь: 22,3 м i 37,1 м.

№ 4.

Пусть х книг было на второй полке, тогда 2х книг было на первой. Уравнение:

2х - 17 = х + 13

2х - х = 13 + 17

х = 30 (кн.) - было на второй полке

2х = 2 · 30 = 60 (кн.) - было на первой полке

Вiдповiдь: 60 книжок було на першій полиці і 30 на другій.