В першій полиці було КНИЖОК в 2 рази більше, ніж на другій. Після того, як із першої ПОЛИЦі взяли

17 книжок,а на другу Поставили 13 КНИЖОК, на обоХ ПОЛИЦЯХКНИЖОК стало Порівну. Скільки КНИЖОК було на кожнійПОЛИЦі?памагите пожалуйста даю15 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладкий Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - исходное количество книг на 2-й полке.

2x-17=x+13

x=13+17=30 книг было на 2-й полке.

2·30=60 книг было на 1-й полке.