На першій полиці було в два рази більше ніж на другій.Після того як, як із першої полиці взяли 17

книжок, а на другу поставили 13 книжок, на обох полицях книжок стало порівну.Скільки книжок було на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахова Рания.

Ответ:

х-на второй полке книг

2х - на первой полке книг

2х-17=х+13

х=30 на второй полке

30*2=60 книг на первой полке

проверка:

60-17=30+13

43=43

Пошаговое объяснение: