На першій було книжок в 2 рази більше, ніж на другій. Після того, як з першої полиці взяли 17

книжок, а на другу поставили 13 книжок ,на обох полицях книжок стало порівну. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шокина Софья.

Ответ:

1 полиця - 2х -17

2 полиця - х +13

Розв*язання:

2х-17=х+13

2х-х=13+17

х=30

1 полиця- 60

2 полиця-30

Пошаговое объяснение:

Отвечает Алдохин Даниил.

Ответ:

1 полиця-60, друга-30

Пошаговое объяснение:

2x-17=x+13

x=30

якщо, x=30, то 2x=2*30=60