1. Розв’язати рівняння: а)7х – 21=0 б) 8(х – 2) –3х=4 в) 17х + 22=7х – 28 г) 10х + 3(7 – 2х)= 23

+2х Розв’язати в таблиці або з поясненням. 2. У двох групах 36 дітей. Скільки дітей у кожній групі, якщо в першій групі дітей у 2 рази більше, ніж у другій? 3. Мотузку довжиною 59,9м розрізали на дві частини так, що одна з них на 14,5 м більша, ніж друга. Знайти довжину кожної частини. ПОМОГИТЕ СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Абишев Улан.

1.a)7х-21=0

7х=21

х=21:7

х=3

б)8(х-2)-3х=4

8х-16-3х=4

8х-3х=4+16

5х=20

х=20:5

х=4

в)17х+22=7х-28

17х-7х=-22-28

10х=-50

х=-50:10

х=-5

г)10х+3(7-2х)=23+2х

10х+21-6х=23+2х

10х-6х-2х=23-21

2х=2

х=2:2

х=1

2.нехай у 2 групі-х дітей,

то у 1 групі - 2х дітей

сkлaдeмо рівняння:

2х+х=36

3х=36

х=36:3

х=12

у 2 групі 12 дітей

у 1 групі 12*2=24 дитини

3.нехай 2 мотузкa-х м,

то 1 мотузкa- 14.5+х

сkлaдeмо рівняння:

х+14.5+х=59.9

2х=59.9-14.5

2х=55.4

х=55.4:2

х=27.7

2 мотузкa=27.7 м

1 мотузкa=14.5+27.7=42.2 м