На трьох полицях стоять 104 книжки, з них 68 книжок на другій і третій полицях .На першій полиці

стоїть на 9 книжок більше ніж на 3 скільки книжок стоїть на другій полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Яна.

Ответ:

41

Пошаговое объяснение:

104-68=36 книг на 1-й полке.

36-9=27 книг на 3-й полке.

68-27=41 книга на 2-й полке.