На першій полиці було 29 книжок, що на 15 книжок менше, ніж на другій. На третій полиці книжок

втричі більше ніж на другій, а на четвертій — на 17 книжок більше ніж на першій і третій разом. Скільки всього книжок на всіх полицях? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Шикалов Андрей.

Відповідь:383

Покрокове пояснення:1) 29+15=44(кн.)-на 2 полиці;
                                         2)44*3=132(кн.)- на третій полиці;
                                         3) (132+29)+17=161+17=178(кн.)- на четвертій полиці;
                                         4)29+44+132+178=383(кн.)-всього