1) За три дні туристи пройшли 44 км. За другий день вони пройшли у 2 рази більше, ніж за перший, а

за третій — на 8 км більше, ніж за перший. Скільки туристи пройшли за перший день? 2) На двох полицях було порівну книжок. Коли з першої полиці зналя 12 книжок, а з другої - 28 книжок то на першій полиці стало книжок у 3 рази більше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Павел.

Ответ:

я знаю 0

Пошаговое объяснение:

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

1) Нехай за перший день туристи пройшли x км, тоді за другий — 2х, а за третій — х+8

Складаємо рівняння:

х+2х+х+8=44

4х=44-8

4х=36

х=9 (км)

Відповідь: 9 км

Друге не знаю

Пошаговое объяснение: