На двох полицях було порівну книжок. Коли з першої полиці взяли 8 книжок, аз другої — 24 книжки, то

на першій юлиці стало книжок у 3 рази більше, ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Чотчаев Мухаммад.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

x - начальное количество книг на каждой полке.

x-8=3(x-24)

x-8=3x-72

3x-x=-8+72

x=64/2

x=32 книги было на каждой полке сначала.