На двох полицях стояло порівну книжок. Коли з першої полиці взяли 3 книжки, а з другої - 14,то на

першій полиці залишилося у 2 рази більше книжок,ніж на другій. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Любимая Алинушик.

На первой и на второй сначала- по х книг
х-3 =2(х-14)
х-3=2х-28
2х-х=28-3
х=25 книг

Отвечает Шеленко Илья.

Х - было на каждой полке
2(х-14)=х-3
2х-28=х-3
2х-х=28-3
х=25 (книг)
Ответ: сначала на каждой полке было по 25 книг