На першій полиці стояло 42 книжки,а на другій - 34.З другої полиці взяли кілька книжок,потім з

першої-стільки,скільки залишилося на другій.Після цього на першій полиці залишилося в 3 рази менше книжок,ніж було спочатку.Скільки книжок взяли з другої полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Стрижнев Илья.
На второй полке 34-х
На первой полке 42-(34-х) и осталось 42:3=14
42-(34-х)=14
42-34+х=14
Х=8 книг взяли со второй полки
Проверку сделайте сами)))