На двох полицях стало порівну книжок Коли з першої полиці взяли 3книжки а з другої взяли 14 книжок

,то на першій полиці залишилося у два рази більше книжок ніж на другій скільки книжок було на кожній полиці спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ольга.
Нехай на кожній полиці було х книжок, тоді
(х - 14) * 2 = х - 3
2х - 28 = х -3
2х - х = 28 - 3
х = 25 книжок було на кожній полиці спочатку