У шафі чотири полиці. На першій і другій полицях разом стояло 39 книжок. На третій полиці стояло на

5 книжок менше, ніж на першій, а на четвертій — на 3 книжки менше, ніж на другій. Скільки книжок стояло у шафі?

Ответы на вопрос

Отвечает Юпишина Белла.

Ответ:

70 книжок.

Пошаговое объяснение:

Нехай на першій полиці стояло х книжок, тоді на другій 39-х, на третій х-5, на четвертій 39-х-3=36-х книжок.

х+39-х+х-5+36-х=39-5+36=70 (книжок)

Отвечает Подолей Каріна.

Пошаговое объяснение:

39 + 39 - 5 - 3 = 70 (книг) - всего на четырех полках

Ответ: 70 книг