На трьох полицях стоїть 68 книжок. На другій полиці книжок удвічі більше, ніжна першій, а на

третій полиці книжок на8 більше, ніж на першій. Скільки книжокстоїть на другій полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сластников Артём.
Всего- 68 книжек
1 полка - х книжек
2 полка - 2х
3 полка - х+8

х + 2х + х + 8 = 68
4х = 60
х = 15 - на 1 полке
2х = 2*15 = 30 - на 2 полке
х+8 = 15+8 = 23 - на 3 полке

15+30+23 = 68
Отвечает Осадченко Денис.

Ответ:2х+(8+х)=68

Х=20

Перша полиця 15

Друга 30

Третя 23