Розв'яжіть будь ласка все до 1.Чому доріанює коефіцієнт у виразі : -4x²y? 2.Спорстіть

вираз:8x-5x+14x-3x 3.Розкрийте дужки 5+(x-y) 4. Розвяжіть рівняння: 7x-5=6x+1 5.Розвяжіть задачу: У трьох ящиках 35 кг слив.У першому ящику в 1,2 рази більше, ніж у другому а в -третьому на 3 кг більше, ніж у другому.Скільки слив у кожному ящику? 6.Розвяжіть рівняння 3(3x-1)-57=5(1-2x)-3(x+7) 7.Розвяжіть рівняння: 12(1¾x+⅝)=6½ 8.Розвяжіть задачу: На першій полиці було книжок в 2 рази більше, ніж на другій. Після того, як із першої полиці взяли 17 книжок, а на другу поставили 13 книжок, на обох полицях книжок стало порівну. Скільки книжок було на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Запрометов Александр.

Ответ:

2) (8–5+14–3)х

14х

3) 5+х-у

4) 7х-6х=1+5

х=6

6) 9х-3-57=5-10х-3х-21

9х-60=-16-13х

9х+13х=-16+60

22х=44

х=2

это все стразу ответы