!!СРОЧНО, ДАЮ 35 БАЛОВ!! на чотирьох полицях - 180 книжок. на першій полиці книжок у 2 рази

більше, ніж на другій, а кількість книжок на третій полиці становить 60 % кількості книжок на другій та 2/3 кількості книжок на четвертій полиці. Скільки книжок на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Рагозина Ксения.

Ответ:

нехай кількість книжок на другій полиці становить x. тоді кількість книжок на першій полиці становить 2х, на третій полиці - 0,6х, а на четвертій 3/2 * 0,6х = 0,9х відповідно до умови задачі складаємо рівняння:

2х+х+0,6х+0,9х=180

4,5х=180

х=40

отже, на першій полиці - 2*40=80 книжок, на другій - 40 книжок, на третій - 0,6*40=24 книжки, а на четвертій - 0,9*40=36 книжок.

Відповідь: 80 книжок, 40 книжок, 24 книжки, 36 книжок

Пошаговое объяснение: