Познач порядок дій та обчисли значення виразу,якщо х= 23 . 71+(х+11)


Ответы на вопрос

Отвечает Бакаев Никита.

Ответ:

105

Пошаговое объяснение:

Для обчислення виразу 71 + (x + 11), де x = 23, спершу замінимо значення x:

71 + (23 + 11)

23 + 11 = 34

71 + 34 = 105