1. Познач порядок дій. Обчисли значення виразу. 79 ∙ (10 000 – 9 194) + 5 655 : 39 2. Розв’яжи

рівняння. Зроби перевірку. х : (48 328 – 28 546) = 4. 3. Порівняй. а) 1 5 від 2 т 5 ц; б) 1 6 від 1 год 15 хв. 4. Розв’яжи задачу. Купили 10 кг моркви й виготовили з неї 2 л соку. Яка ціна 1 л соку, якщо 1 кг моркви коштував 8 грн? 5. Розв’яжи задачу. Баклажани розклали в три ящики: у перший — 6 кг 400 г, у другий — 5 кг 900 г, у третій — 6 кг 300 г. Яка середня маса баклажанів у ящику? 176+ 61

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Ильдар.

1. Познач порядок дій. Обчисли значення виразу.

79 ∙ + 5 655 : 39=

1)10 000 – 9 194=806

2)806×79=63674

3)5655÷39=145

4)145+63674=63819

ответь- 63819

2. Розв’яжи рівняння. Зроби перевірку.

х : (48 328 – 28 546) = 4

х :

х=39782×4

х=79128

ответь:

79128: (48 328 – 28 546) = 4

3. Порівняй.

а) 1

5

від 2 т 5 ц;

б)

1

6

не понила что делать надо!!

простите

4. Розв’яжи задачу.

Купили 10 кг моркви й виготовили з неї 2 л соку. Яка ціна 1 л

соку, якщо 1 кг моркви коштував 8 грн?

5. Розв’яжи задачу.

Баклажани розклали в три ящики: у перший — 6 кг 400 г,

у другий — 5 кг 900 г, у третій — 6 кг 300 г. Яка середня маса

баклажанів у ящику?

4. решение:

6 кг 400 г + 5 кг 900 г + 6кг 300 г =17 кг 1300г

17 кг 1300 г = 18 кг 300 г

ответь 18кг 300 г

Отвечает Цымбалова Анна.

Ответ: 1) -, *, /, + (порядок дій)

79*(10 000-9 194)+5 655/39=79*806+5 655/39=63 674+5 655/39=63 674+145=63 819

2) х/(48 328-28 546)=4

х/19 782=4

х=19 782*4

х=79 128

79 128/(48 328-28 546)=4

3) тут не понял что нужно порівняти

4) 10/2=5(кг) - моркви витратили на 1л соку

5*8=40(грн) - коштує 1л соку

Відповідь: ціна 1л соку 40грн.

5) 6 400+5 900+6 300=18 600(г)=18кг 600г

18 600/3=6 200(г)=6кг 200г

Відповідь: середня маса баклажанів у ящику 6кг 200г.

Пошаговое объяснение: вроде так, поставь пж коронку.