ДАМ 30 БАЛЛОВ!! 1) У трикутнику а = 24 см, b=13 см, с=15 см. Знайди а, B, Y. 2) У трикутнику

а=12 см, b=10 см, а=40°. Знайди В, Y, с.

Ответы на вопрос

Отвечает Комолова Дарья.

Для знаходження кутів в трикутнику можна використовувати закон синусів та закон косинусів. Давайте знайдемо кути A, B і C за допомогою цих законів.

Закон синусів гласить:

sin(A) / a = sin(B) / b = sin(C) / c

Для знаходження кута A:

sin(A) / a = sin(B) / b

sin(A) / 24 см = sin(B) / 13 см

sin(A) = (sin(B) / 13 см) * 24 см

sin(A) = (sin(B) / 13) * 24

Зараз ми можемо використовувати обернений синус (arcsin) для знаходження кута A:

A = arcsin((sin(B) / 13) * 24)

Для знаходження кута C:

sin(C) / c = sin(B) / b

sin(C) / 15 см = sin(B) / 13 см

sin(C) = (sin(B) / 13 см) * 15 см

sin(C) = (sin(B) / 13) * 15

Зараз ми можемо використовувати обернений синус (arcsin) для знаходження кута C:

C = arcsin((sin(B) / 13) * 15)

І, нарешті, для знаходження кута B:

B = 180° - A - C

Знаючи значення кутів A, B і C, ви зможете знайти всі кути в трикутнику.

Для знаходження невідомих сторін і кутів трикутника, ми можемо використовувати закон синусів і закон косинусів.

1. Знаходження кута B:

Ми вже знаємо кут A (40°) і сторону a (12 см). Ми можемо використовувати закон синусів:

sin(A) / a = sin(B) / b

sin(40°) / 12 см = sin(B) / 10 см

sin(B) = (sin(40°) / 12 см) * 10 см

B = arcsin((sin(40°) / 12) * 10)

2. Знаходження кута C:

Ми знаємо, що сума кутів в трикутнику дорівнює 180°, тому:

C = 180° - A - B

3. Знаходження сторони c:

Ми можемо використовувати закон синусів для знаходження сторони c:

sin(A) / a = sin(C) / c

sin(40°) / 12 см = sin(C) / c

sin(C) = (sin(40°) / 12 см) * c

c = (12 см / sin(40°)) * sin(C)

Знаючи значення кутів B і C, ви можете знайти кути B і C, а знаючи значення кутів і сторін, ви зможете знайти сторону c.