Довжина прямокутника 6 см.Вона у 2 рази більша,ніж ширина.Знайти периметр прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Дунаев Данил.

Ответ:

18 см

Пошаговое объяснение:

1) 6:2=3 (см) - ширина прямокутника

периметр прямокутника = (довжина + ширина)*2 = (6+3)*2 = 9*2 = 18 (см)

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

18

Пошаговое объяснение:

6÷2=3

2*(6+3)=9*2=18