Знайдіть середнє арифметичне трьох чисел, одне з яких вдвічі більше за число 42,3, друге в 4 рази

більше за число 30,8, а третє втричі більше за число 28,5. Результат округліть до десятих. по діях і без ,,х" будь ласка!, срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Черностова Лилия.

Перше число - 42,3*2 = 84,6

Друге число - 30,8*4 = 123,2

Третє число - 28,5*3 = 85,5

Середнє арифметичне: (84,6+123,2+85,5):3 = 97,76 = 97,8

Отвечает Пушкарёва Алёна.

(84,6 + 132,2 + 85,5)/3 = 100,76