Допоможіть будь ласка з контроньном : 1. Чому дорівнює середнє арифметичне чисел 5; 8 i 17. 2.

Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 4,3. Одне із цих чисел дорівнює 1,8. Знайдіть друге число. 3. Знайдіть значення виразу: (2,69 · 3,6 – 3,564): 0,4 + 2,7. 4. Автобус їхав 2 год зі швидкістю 54 км/год i 4 год зі швидкістю 60 км/год. Знайдіть середню швидкість руху автобуса на всьому шляху. 5. Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 8,1, а середнє арифметичне п'яти iнших чисел дорівнює 4,5. Знайдіть середнє арифметичне цих дев'яти чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:

1. 1.5+8+17=30:3=10

2. (1.8+х):2=4.3

(9/5+х)*1/2=4.3

9+5х/5*1/2=4.3

9+5х/10=4.3

9+5х=43

5х=43-9

5х=34

х=6,8

3.   (2,69 · 3,6 – 3,564): 0,4 + 2,7.

(9.684-3.564)/0.4+2.7

6.12:0.4+2.7

15.3+2.7=18

Больше не знаю((