1) сума двох чисел дорівнює 18. Чому дорівнює середнє арифметичне цих чисел? 2) середнє

арифметичне двох різних натуральних чисел дорівнює 4. Які це можуть бути числа?3) середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 7, а середнє арифметичне двох інших чисел - 6,5. знайдіть середнє арифметичне цих п'яти чиселпотрібні ПРАВИЛЬНІ відповіді НА УСІ ПИТАННЯ . Будь ласка допоможіть, треба рішення як вирішують в 5 класі ​

Ответы на вопрос

Отвечает Свердленко Варвара.

Ответ:

1) 18:2=9

Ответ: 9

2) 1 и 7

2 и 6

3 и 5

5 и 3

3) 7*3=21

6,5*2=13

21+13=34

34:5=6,8

Ответ:6,8