Знайти радіус кола довжину та площу якщо діаметр 30 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Яишенкин Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

D = 30 см

π = 3,14

R = ? см

С = ? см

S = ? см²

D = 2R; R = D : 2

R = 30 : 2 = 15 см

С = 2πR

C = 2 * 3,14 * 15 = 94,2 см

S = πR²

S = 3,14 * 15² = 3,14 * 225 = 706,5 см²

Радиус = 15 см

Длина = 94,2 см

Площадь = 706,5 см²