Тема «Коло. Круг » 1. Знайдіть радіус кола, якщо діаметр 20 сантиметрів 2. Знайдіть довжину кола,

якщо радіус 5 сантиметрів 3. Знайдіть площу круга, якщо радіус 10 сантиметрів 4. Площа круга складає 20 см2 , яку площу має частина круга? 5. Побудуйте стовпчасту діаграму успішності учнів, якщо в класі на - низькому рівні – 1 учень; - середньому рівні – 5 учнів; - достатньому рівні – 10 учнів; - високому рівні – 3 учні; 6. Знайдіть радіус кола, якщо довжина кола складає 31,4 сантиметрів. 7. Знайдіть діаметр круга, якщо площа круга 25 π см2

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:Знайти радіус кола, якщо діаметр 20 сантиметрів:

Радіус = діаметр / 2 = 20 см / 2 = 10 см.

Знайти довжину кола, якщо радіус 5 сантиметрів:

Довжина кола = 2 * π * радіус = 2 * π * 5 см = 10 * π см.

Знайдіть площу круга, якщо радіус 10 сантиметрів:

Площа круга = π * радіус^2 = π * 10^2 = 100 * π см^2.

Площа круга складає 20 см^2, яку площу має частина круга?:

Площа частини круга може бути вирахована відносно до всього круга як відсоток від всієї площі, наприклад, 50%.

Побудуйте стовпчасту діаграму успішності учнів, якщо в класі на - низькому рівні – 1 учень; - середньому рівні – 5 учнів; - достатньому рівні – 10 учнів; - високому рівні – 3 учні;: