Довжина кола дорівнює 13,565 см. Значення числа π≈3,14. Визнач радіус даного кола (із точністю до

сотих). Радіус круга дорівнює 4,9 см. Значення числа π≈3,14. Визнач площу цього круга (відповідь при потребі округли до десятих) Довжина кола дорівнює 33,41 см. Значення числа π≈3,14. Визнач діаметр поданого кола (відповідь округлити до сотих). Довжина кола дорівнює 33,41 см. Значення числа π≈3,14. Визнач діаметр поданого кола (відповідь округлити до сотих).Довжина кола дорівнює 33,41 см. Значення числа π≈3,14. Визнач діаметр поданого кола (відповідь округлити до сотих).

Ответы на вопрос

Отвечает Махонина Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2nr=33,41 , 2r =33,41/3,14=10,640см=

=10,64

r=10,62/2=5,31

S=nr2=3,14×5,31×5,31=88,5357 =88,54см2