1. За 3 дні у кіоску було продано 50,4 кг цукерок. Скільки кілограмів цукерок у середньому пропадав

кіоск щодня. 2. Середне арифметичне трьох чисел дорівнює 2,9 , а середнє арифметичне двох інших - 3,4. Знайдіть середні арифметичне цих п’яти чисел.

Ответы на вопрос

Отвечает Ощепкова Анна.

Відповідь користовачу ilonanazaryk0:

  • 50,4 : 3 = 16,8 (кг) - продав середньому кіоск
  1. 2,9 · 3=8,7
  2. 3,4 · 2=6,8
  3. 8,7 + 6,8=15,5
  4. 15,5 : 5=3,1

Дякую, що прочитали мою відповідь, бо я спішу робити уроки по Unity.