4. Обчисли площу бічної поверхні конуса, твірна якого 9 см, а радіус основи - 4 см. ПЖ

СРООООООЧНООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Полтавец Никита.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

S = πRL . R =4   L=9    π≈3,14

S = 3,14 ·4 ·9= 3,14 ·36 = 113,04см²

Отвечает Геранин Никита.

Ответ:

Бічна поверхня конуса складається зі смуги, яка утворюється зі стороною генератриси та дуги кола основи конуса. Довжина генератриси конуса може бути знайдена за допомогою теореми Піфагора: l = √(r^2 + h^2), де r - радіус основи, h - висота конуса (тут h не відоме).

Оскільки твірна конуса має довжину 9 см, а радіус основи - 4 см, то можна знайти висоту конуса h за допомогою теореми Піфагора: h = √(l^2 - r^2) = √(9^2 - 4^2) = √65 ≈ 8.06 см.

Тепер можемо обчислити площу бічної поверхні конуса: S = πrl = π(4 см)(8.06 см) ≈ 101.89 см^2.

Отже, площа бічної поверхні конуса дорівнює близько 101.89 квадратних