1.Обчисліть об'єм циліндра, радіус основи якого дорівнює 7 см,а твірна 5 см 2.Обисліть об'єм кулі

з радіусом 3 см 3.Обчисліть площу бічної поверхні конуса, радіус основи якого дорівнює 8 см,а твірна 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Долгов Кирилл.

1). Объем цилиндра: V = πR²h = 49*5*π = 245π ≈ 769,3 (см³)

2). Объем шара: V = 4/3 πR³ = 4/3 * 27*π = 36π ≈ 113,04 (см³)

3). Площадь боковой поверхности конуса:

S = πRL = 8*12*π = 96π ≈ 301,44 (см²)