Спрости вираз -0,3(4а-12,b)+0,4(3a-4b та обчисли його значення якщо a=5,432 b=4,1​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Татьяна.

Відповідь:Щоб спростити даний вираз, спочатку розкриємо дужки, враховуючи знак мінус перед першою дужкою:

-0.3(4a-12,b) + 0.4(3a-4b) = -1.2a + 3.6b + 1.2a - 1.6b

Залишковий вираз містить тільки змінні b, тому ми можемо їх скласти:

-1.2a + 3.6b + 1.2a - 1.6b = 2b

Отже, спрощений вираз дорівнює 2b.

Тепер, щоб знайти значення виразу при a=5.432 і b=4.1, замінимо ці значення в спрощеному виразі:

2b = 2(4.1) = 8.2

Отже, значення виразу -0.3(4a-12,b) + 0.4(3a-4b) при a=5.432 і b=4.1 дорівнює 8.2.

Покрокове пояснення: наче так