1. Знайдіть об’єм конуса, площа основи якого дорівнює 24π см 2 , а висота — 2 см. 2. Знайдіть

об’єм конуса, радіус якого дорівнює 6 см, а твірна — 10 см. 3. Конус і циліндр мають рівні основи й об’єми. Знайдіть відношення висоти циліндра до висоти конуса. 4. Прямокутний трикутник із катетом 23 см і гострим кутом 60° обертається навколо катета, прилеглого до цього кута. Знайдіть об’єм тіла обертання. 5. Висота конуса дорівнює 4 см. Знайдіть об’єм цього конуса, якщо його осьовим перерізом є рівносторонній трикутник. 6. У скільки разів потрібно збільшити радіус основи конуса, якщо при такій же самій висоті його об’єм збільшився у 9 разів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимов Тимофей.

Ответ:

1. V = 1/3πR^{2}H=1/3*24π*2=16π кв.cм

Пошаговое объяснение: