Терміново !!!!!!!!!! 1 Установіть відповідність між вимірами циліндра (1 - 3) та правильним щодо

нього твердженням (A - A) . 1 радіус основи дорівнює 6, висота - 4. 2 радіус основи дорівнює 2, висота - 63 радіус основи дорівнює 4, висота - 6циліндр утворено обертаннямA прямокутника зі сторонами 4 та б навколо більшої сторониБ площа основи циліндра дорівнює 12piВ твірна циліндра дорівнює 4Г площа бічної поверхні циліндра дорівнює 24лД об'єм циліндра дорівнює 48л

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Відповідність між вимірами циліндра і правильними твердженнями :

1- В

2-Г

3-А

Пошаговое объяснение:

Потрібно установити відповідності між  вимірами циліндра (1-3) та правильним щодо нього твердженням (А-Д).

Повна, вірна умова у вкладенні.

Циліндр — це тіло обертання, отримане при обертанні прямокутника навколо його сторони.

За властивістю ціліндра , висота циліндра дорівнює його твірній.

1) Радіус основи дорівнює 6 , висота - 4 .

Маємо циліндр з розмірами r = 6 , де r- радіус основи,  і

h=4 ,  де h-  висота.

А) циліндр утворено обертанням прямокутника зі сторонами 4 та 6 навколо більшої сторони. Твердження невірне, оскільки даний цілінд утворено обертанням навколо  меншої сторони.

Б) площа основи циліндра дорівнює 12π.

Знайдемо площу основи  ціліндра  за формулою : S =πr²

S = π * 6² = 36π

Твердження невірне .

В) твірна циліндра дорівнює 4.

Висота циліндра , за умовою h = 4 , отже твердження вірне, тому що  висота циліндра дорівнює його твірній.

Г) Площа бічної поверхні циліндра дорівнює 24π.

Формула площі бічної поверхні : S =2πrh

S = 2 * π * 6 * 4 = 48π

Твердження невірне.

Д) Об’єм циліндра дорівнює 48π.

Формула об"єму циліндра : V=πr²h

V= π · 6² · 4= 144π

Твердження невірне.

Вірне твердження В).

2) Радіус основи дорівнює 2 , висота - 6 .

Маємо циліндр з розмірами r = 2 , де r- радіус основи,  і

h=6 ,  де h-  висота.

А) циліндр утворено обертанням прямокутника зі сторонами 4 та 6 навколо більшої сторони. Твердження невірне, оскільки цей цилідр утворено обертанням прямокутника зі сторонами 2 та 6 .

Б) площа основи циліндра дорівнює 12π.

Знайдемо площу основи  ціліндра  за формулою : S =πr²

S = π * 2² = 4π

Твердження невірне .

В) твірна циліндра дорівнює 4.

Висота циліндра , за умовою h = 2 , отже твердження невірне, тому що  висота циліндра дорівнює його твірній.

Г) Площа бічної поверхні циліндра дорівнює 24π.

Формула площі бічної поверхні : S =2πrh

S = 2 * π * 2 * 6 = 24π

Твердження вірне.

Д) Об’єм циліндра дорівнює 48π.

Формула об"єму циліндра : V=πr²h

V= π · 2² · 6= 24π

Твердження невірне.

Вірне твердження Г).

3) Радіус основи дорівнює 4, висота - 6.

А) циліндр утворено обертанням прямокутника зі сторонами 4 та 6 навколо більшої сторони. Твердження вірне, оскільки висота відповідає більшій стороні прямокутника.

Б) площа основи циліндра дорівнює 12π.

Знайдемо площу основи  ціліндра  за формулою : S =πr²

S = π * 4² =16π

Твердження невірне .

В) твірна циліндра дорівнює 4.

Висота циліндра , за умовою h = 6 , отже твердження невірне, тому що  висота циліндра дорівнює його твірній.

Г) Площа бічної поверхні циліндра дорівнює 24π.

Формула площі бічної поверхні : S =2πrh

S = 2 * π * 6 * 4 = 48π

Твердження невірне.

Д) Об’єм циліндра дорівнює 48π.

Формула об"єму циліндра : V=πr²h

V= π · 6² · 4= 144π

Твердження невірне.

Вірне твердження А).