Середнє арифметичне числа x і числа 7,3 дорівнює 9,1 знайдіть число x.​С решениям и всіма діями


Ответы на вопрос

Отвечает Нестёркина Настя.

Відповідь:

10,9

Покрокове пояснення:

(7,3 + х) : 2 = 9,1

7,3 + х = 9,1 * 2

7,3 + х = 18,2

х = 18,2 - 7,3

х = 10,9