Обчисліть значення виразу: 3 3/4+2 1/4-3 1/7 А) 3 1/7 Б) 2 6/7 В) 1 6/7 Г) 3 3/8


Ответы на вопрос

Отвечает Рахмангулов Тимур.

Ответ:

правильна відповідь Б.

Отвечает Бурик Олексій.

Ответ:

3 3/4+2 1/4-3 1/7=6-3 1/7=2 6/7

Б)

Пошаговое объяснение: