У кіоску, що спеціалізується на продажу фруктів, наявні яблука, що становлять 1/8 всіх фруктів,

апельсини 104 всіх фруктів, а 2/5 решти становлять ківі відомо що ківі є 72 плоди. Яка загальна кількість зазначених фруктів. Дії та об'яснення

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Андрей.
Добре, тут нам потрібно знайти загальну кількість всіх фруктів у кіоску. Почнемо з відношень, які маємо.

1/8 - це частка яблук від усіх фруктів.

Апельсини становлять 104 фрукти, що складає 104/всі фрукти.

А ще відомо, що 2/5 решти фруктів це ківі, а цих ківі якраз 72.

Давайте розв'яжемо цю задачку.

1/8 + 104/всі фрукти + 2/5 × решта фруктів = 72.

Спочатку спростимо це рівняння.

1/8 + 104/всі фрукти + (2/5 × решта) = 72.

Тепер знайдемо загальний знаменник.

Знаменник: 8 × всі фрукти.

Отримаємо:

(v/8) + (104/v) + (2/5) × (v - (v/8)) = 72.

Тепер розв'яжемо це рівняння.

(v/8) + (104/v) + (2/5) × ((7v)/8) = 72.

(v/8) + (104/v) + (7v/20) = 72.

Знайшовши спільний знаменник, ми маємо:

(5v^2 + 650 + 28v^2) / 40v = 72.

Тепер спростимо це рівняння.

33v^2 + 650 = 2880v.

Прийнявши одержане квадратне рівняння:

33v^2 - 2880v +