У літній табір завезли на сніданок фрукти - апельсини, банани та яблука. Апельсини становили 7/18

всіх фруктів, банани 5/12- а решта яблука - 28 кг. Скільки кілограмів фруктів завезли до табору?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ратникова Дарья.

Відповідь:144кг

Покрокове пояснення:

1) 7/18 + 5/12 = 14/36 + 15/36 = 29/36 — апельсини і мандарини разом;

2) 36/36 (всього фруктів) - 29/36 = 7/36 = 28 (кг)

3) 28/7*36 = 144 (кг)

можна, як найкраща відповідь?)